Lederteamet i Cinderella Eco Solution AS

Våre viktigste oppgaver er å utvikle, markedsføre og yte den beste service, produkter og tjenester innen forbrenningstoaletter, både på det norske markedet og internasjonalt. Møt teamet:

Sjøvik
Gunhild Sjøvik 
Daglig Leder 
+47 477 55 673
gunhild@cinderellaeco.no
Krogedal
Thomas Krogedal
Salgs - og Markedssjef

+47 911 43 823
thomas@cinderellaeco.no

Christian Seliussen
Økonomisjef
+47 990 29 954
cs@cinderellaeco.no
Hansen
Frode Hansen
Fabrikksjef

+47 918 58 738
frode@cinderellaeco.no
Thoresen
Bent-Erik Aga-Thoresen
Innkjøps - og logistikksjef

+47 989 04 854
bent@cinderellaeco.no

Jørgensen
Joachim Jørgensen
Serviceansvarlig

+47 980 88 305
joachim@cinderellaeco.no
Jacobsen
Morten Jacobsen
IT sjef

+47 900 86 710
morten@cinderellaeco.no
Kandola
Simen Kandola
Produktsjef

+47 926 87 394
simen@cinderellaeco.no
Stenberg
Andreas Stenberg
QA Leder

+47 940 29 656
andreas@cinderellaeco.no
Helene Norman Dupuy
Ettermarkedssjef
+47 905 77 092
helene@cinderellaeco.no